Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kandydat kto na prezydenta miasta Radomsko wybory 2024

Opis:

🌟 Zapewnijmy Przyszłość Razem: Krzysztof Ciecióra na Prezydenta Radomska! 🌟
Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP
Kandydat na Prezydenta Radomska


W nadchodzących wyborach, miasto Radomsko stoi przed ważnym wyborem – wyborem lidera, który będzie dbał o jego rozwój i dobrobyt. Jest to czas na zmiany, na świeże spojrzenie i determinację w działaniu. Dlatego z dumą ogłaszamy, że Poseł Krzysztof Ciecióra , znanym i szanowanym głosem w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, staje do walki o fotel Prezydenta Miasta Radomska!

Krzysztof Ciecióra to nie tylko polityk - to człowiek aktywnie zaangażowany w sprawy społeczności lokalnej, a teraz gotowy, by służyć jej na szerszej arenie. Jego doświadczenie jako byłego wiceministra rolnictwa oraz rolnika pozwala mu zrozumieć potrzeby różnych grup społecznych i działać na rzecz ich dobra.

OdNowa stawia na Krzysztofa Cieciórę, ponieważ widzimy w nim wizjonera, który nie boi się wyzwań. Jego energia, zaangażowanie i chęć do działania sprawią, że Radomsko stanie się jeszcze lepszym miejscem do życia dla wszystkich jego mieszkańców.

Wybierzmy razem Przyszłość Radomska! W tegorocznych wyborach oddajmy głos na doświadczenie, zaangażowanie i odwagę. Głosujmy na Krzysztofa Cieciórę - sprawdzonego lidera, gotowego na nowe wyzwania!

Przyłącz się do naszej kampanii, dołącz do ruchu OdNowa i razem z Krzysztofem Cieciórą przemieniajmy nasze miasto na lepsze!

Wygrywamy Razem,
Komitet Wyborczy "OdNowa dla Radomska"

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Rsko
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1090
Dodane: 2024.03.02
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Wydrukowano z 13:07 z adresu URL http://jurata.org/detail.php?id=1090